Permanentní epilace

CENTRUM ESTETICKÉ KOSMETIKYNEPŘEHLÉDNĚTE

Konzultace zdarma

28.12.2014 13:56
V našem centru nabízíme klientům konzultaci zdarma. Objednejte se ještě dnes.
Naše centrum má dlouhodobé zkušenosti s transsexualitou a nežádoucím ochlupením na všech částech...

Štítky

EPILACE DIODE LASER II

Diodový epilační laser Diode II 808nm. pracuje na principu selektivní termolýzy, elergie laseru je absorbována ve folikulu chloupku melaninem a tím dochází ke zničení vyživující struktury melaninu. Epilace laserem je velice rychlá, vhodná k depilaci větších ploch např. lýtka, stehna, záda, hrudník, třísla a podpaží, ale díky hlavici 1x1 cm s ním lze velice komfortně depilovat i horní ret, bradu nebo oblast vousů.

Ve folikulu chloupku je větší koncentrace melaninu než v okolní tkáni, tím dojde k většímu zahřátí folikulu a k trvalému odstranění chloupku. Okolní tkáň není zasažena a epilace laserem Diode II je zcela bezpečná. Epilační laser má duální chlazení a proto je epilace laserem bezbolestná a pro klienta komfortní.

V průměru je doporučeno 5 až 8 epilačních ošetření, přesný počet nelze dopředu určit. První laserové epilace jsou dopučeny opakovat v intervalech 4 až 8 týdnů, dle růstové fáze ochlupení u daného klienta. Další epilace je možné prodloužit i na 12 týdnů.

Před ošetřením se chloupky nesmí 5 až 6 týdnů vytrhávat (pouze holit nebo použít zastřihávač vousů).Před ošetřením je nutné 24 hodin dopředu ošetřovanou oblast oholit.

Po ošetření, dle citlivosti klienta může být pokožka několik hodin lehce začervenalá nebo oteklá, doporučuje se dále holit  a nesmí se vystavovat intenzivnímu slunění nebo saunování.

Kontraindikace: rakovina, epilepsie, těhotenství, antibiotika, herpes v ošetřované oblasti, čerstvě opálená pokožka, poruchy srážlivosti. 

CENÍK:

Horní ret  nebo brada            500,- Kč

Krk                                         500,- Kč

Brada + Krk                           700,- Kč

Vousy celá oblast               1.500,- Kč

Podpaží                                 900,- Kč

Třísla do bikin                        900,- Kč

Třísla větší část 1.200,- až 1.500,- Kč

Třísla komplet                     1.900,- Kč

Lýtka                                   2.000,- Kč

Stehna                                2.000,- Kč

Celé nohy                           3.000,- Kč

Ruce                                   1.900,- Kč

Záda, hrudník, ramena, prsa a ostatní dle velikosti ošetřované plochy. Přesnou cenu Vám zdělíme předem při konzultaci, která je zdarma.